logotyp

Moje vize

Moje vize
Co tímto chci vlastně říct?

Když to vezmu úplně ve zkratce, když jsem to dokázala já, tak to také dokážete. Jen je třeba si uvědomit, co vlastně CHCI a co jsem ochotná pro to obětovat, spíš udělat. Vlastně to ani jako oběť nelze brát, protože, když to chcete, prostě se toho vzdáte a ani nad tím nepřemýšlíte, že by vám to bylo líto. Protože jak se říká, odpíraného chleba – největší krajíc. Potom je velká pravděpodobnost, že se k tomu vrátíte a budete na tom třeba ještě hůř. Je to přijmutí faktu, že zdravý životní styl je zkrátka tak přirozený, jako každodenní čištění zubů.  Když si je čistit nebudete, nemůžete čekat, že budou zdravé.  Píšu to právě proto, že bych ráda spolupracovala s těmi, kteří to myslí opravdu vážně.  Jinak je to plýtvání vašimi penězi a mým časem. Jak jsem psala v ÚVODNÍM ČLÁNKU, chci vás naučit nás (výživové poradce) nepotřebovat. Chtěla bych vám dát návod jak na to, nasměrovat vás,  pomáhat, morálně podporovat, abyste na to nebyli sami. Ale ta nejdůležitější část je už na vás :-)

Můj styl stravování je racionální. Pokud chci zhubnout, je redukční, ale pořád vyvážený, jednoduchý a pestrý. Hlavně byste měli vědět co jíst a jaké množství, protože není špatná potravina, jen jeho množství. Takže není třeba si v racionálním jídelníčku odpírat, to co mám ráda. Na otázku „jak zhubnu?“ vždy odpovím „když budeš v kalorickém deficitu“. Miluju logiku :-D Proto nespoléhejte na dietu, detox, očistu a nevím jaké marketingové výmysli. Stačí vědět, co a kolik jíst.
Jídelníčky racionální (udržovací), redukční (snížení tělesné hmotnosti), nabírání svalové hmoty.
Připravila jsem 5 programů (obsah balíčků) viz CENÍK  - ty jsou určené pro úplné začátečníky. Zahrnují kompletní péči o klienta po dobu daného balíčku. Další postup po domluvě.

Možná jste pokročilí, víte jaké potraviny zařazovat, ale progres se zastavil a vy nevíte jak dál. I tuto spolupráci lze domluvit. Upravím makroživiny.

Nebo chcete jen kontrolu, měření? Vědět, že se musíte snažit, páč si vás změřím a bude buchec, když budete mít horší výsledky? :-D Buchec nebude, ale i na samotné měření můžete přijít :-) Nemám žádný super mega extra moderní přístroj, který vám změří % tuku v těle, vody, svalů, kostí, hlavy, paty a nevím co všechno. Měla jsem tu čest ho mít doma asi 2 měsíce na zkoušku, že si ho vyzkouším a koupím :-) Ze začátku jsem byla děsně nadšená a přesvědčovala manžela, jak je to super kup. Za tu cenu bych měla slušnou motorku :-D změřila jsem pár kamarádek, no twiggy-ny to nejsou, to je fakt, ale když jsem viděla, jak je výsledky stresují, začala jsem o koupi vážně pochybovat.  Nakonec po konzultaci s jedním chytrým pánem - Tomáš Fiedler (fyzioterapeut)  jsem došla k názoru, že klasický krejčovský metr, váha a přesný lékařský Caliper (HARPENDEN – HSB-PI) mi budou stačit :-)

Zpět na hlavní výpis

Instagram
Youtube
Facebook
Tel : +420 774 957 858
IČO: 08032157
E-mail: emkostyl@email.cz
Já, můj příběh, moje vize
CENÍK
Doporučuji
Vaše úspěchy

Domů EM-KO
Facebook
Youtube
Instagram

Created by © 2019 - 2024 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign